Каменской депутат требует создания комиссии по «пленкам Онищенко»

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй инициирует создание специальной комиссии по расследованию аудиозаписей Александра Онищенко.
«Ініціюю створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради - ТСК- по розслідуванню корупційних злочинів Порошенка на основі «плівок Онищенка»!
Нещодавно нардепом Олександром Онищенком був опублікований аудіозапис, який може свідчити про корупційні злочини та зловживання владою з боку найвищих посадових осіб країни.
За твердженням Онищенка, запис містить його розмову з президентом Порошенком щодо колишнього міністра часів Януковича Миколи Злочевського. З показів Онищенка повідомляється, що в обмін на надання Злочевським Порошенку хабара на суму близько 100 мільйонів доларів і бізнес-активів, а також нардепу Ігорю Кононенку близько 10 мільйонів доларів, Злочевському обіцяють припинити кримінальне переслідування щодо нього.
Як стало відомо згодом, наявні кримінальні провадження відносно Злочевського були закриті правоохоронними органами.
Раніше Онищенко також заявляв про причетність Порошенка до рейдерського захоплення групи компаній «БРСМ-нафта», внаслідок чого сталась масштабна техногенна катастрофа на нафтобазі, яка призвела до загибелі шести людей.
Ці факти, в разі їх підтвердження, матимуть значні негативні наслідки для політичної ситуації в України та вже набули широкого резонансу. Тому, я вважаю, зволікання із розслідуванням цих випадків з боку правоохоронців є неприпустимим!
У такій ситуації народні депутати також зобов’язані виконати функцію Верховної Ради щодо парламентського контролю та дослідити наявні матеріали й обставини, за результатами чого надати власний звіт з приводу цієї ситуації. Саме тому я ініціюю створення ТСК та вже надіслав листи всім головам фракцій для визначення їх представників. Очолити цю комісію хотів би я особисто.
Парламент має надати жорстку правову оцінку президентському свавіллю та корупції!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама