Каменской депутат унюхал «московский ладан»

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй решил подключиться к нынешней атаке на Украинскую православную церковь.
«Із-за Парубія московські попи поки залишаться поза увагою Верховної Ради.
На сьогодні в порядку денному стоять такі законопроекти:
4511 – Д - Проект Закону про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана Верховною Радою України державою-агресором (проект н.д. О.Петренка)
4128 – Д - Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними громадами підлеглості) (проект н.д. В.Єленського).
Їх ухвалення дозволило б справжній українській православній церкві отримати можливість встановити справедливість і вирвати з лап агресора інструмент руйнації української нації.
Але стоять ці питання в блоці «питання культури і духовності», який має розглядатись наприкінці порядку денного.
Андрій Парубій зробив це свідомо, щоб до розгляду таких вкрай важливих для України проблем у депутатів не дійшли руки.
Прихильність Парубія до московського патріархату є очевидною. Уже тривалий час він сприяє діяльності в Верховній Раді УПЦ МП, філія якої знаходиться прямо поряд із моїм кабінетом у Комітетах ВРУ на 7 поверсі вул. Садова 3-А.
Ганьба!
P.S. Московський ладан зараз повсюди на 7-му поверсі і у мене в кабінеті. Направляю вимогу Парубію замінити у Верховній Раді Московський патріархат на Київський!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама