Ко дню Защитника Украины в Каменском будут организованы масштабные празднования

Об этом сообщили в профсоюзе «Металлургов» ПАО «Днепровский меткомбинат».
«День захисника України – це державне свято, яке відзначається з 2014 року і святкується 14 жовтня. Спочатку свято називалося День захисника Вітчизни і відзначало 23 лютого. Однак в 2014 році президент України Петро Порошенко скасував радянське свято і видав указ про святкування Дня захисника України 14 жовтня. Вже в березні 2015 року Верховна Рада прийняла відповідний законопроект і оголосила День захисника України вихідним днем. До речі, запам'ятати, якого числа святкується День захисника України, нескладно – свято випадає на Покрову Пресвятої Богородиці. Згідно історичної традиції, саме в цей день вшановували українське військо.
Заходи розпочнуться у п’ятницю, 13 жовтня. О 14.00 біля музею історії ПАТ «ДМК» відбудуться мітинг, святкова концертна програма за участю творчих колективів КСЦ «Дніпровець» та конкурс «Козацький дух – твердий як сталь!».
16 жовтня на козацькому хуторі Галушківка відбудеться спортивно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги», в якому приймуть участь робітники комбінату – учасники бойових дій, бійці загонів громадської оборони та представники ради молоді комбінату», - говорится в сообщении ППО «Металлургов».


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама