Кровь трехлетнего мальчика на Генеральном прокуроре, - экс-каменчанин

Бывший народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй обвинил Генпрокурора Руслана Рябошапку в бездействии и «крышевании» преступников.
«В ефірі телеканалу NewsOne обговорили 100 днів Генпрокурора Рябошапки. Вважаю, що кров трирічного хлопчика, якого застрелили нещодавно під час майнових розборок, у тому числі є на Генеральному прокурорі Рябошапці. І ось чому.
В Україні тривалий час діє злочинна банда, яка замовляє і виконує вбивства, викрадає людей, займається рекетрм і рейдерством. Покриває її Військова прокуратура, зокрема її діючий прокурор Артем Щербак. За моєю інформацією, ця ж банда в серпні цього року здійснила на мене напад і на мене.
Я неодноразово повідомляв Генпрокурора про існування цієї банди, але пан Рябошапка викидає мої заяви в смітник і далі дахує своїх прокурорів! Вважаю, що в цій ситуації має відреагувати особисто Володимир Зеленський!», - пишет Куприй в своем фесбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама