Куприй пригрозил Ахметову национализацией

Народный депутат, днепродзержинец Виталий Куприй намерен наказать «Днепроблэнерго» за незаконные отключения электричества в сельских районах Днепропетровщины.
«Багато мешканців мого округу звертаються до мене зі скаргами на незаконне відключення електроенергії енергопостачальною організацією "Дніпрообленерго", яка належить Ринату Ахметову.
Відповідно до вимог ст.24 Закону України "Про електроенергетику" електропередавальні організації зобов'язані забезпечувати, зокрема, надійне та якісне постачання (транспортування) енергії згідно з умовами ліцензій та договорів.
В порушення цієї правової норми мешканці переважно сільських районів Дніпропетровщини в світлу частину кожного дня не мають електроенергії. Які незручності мають від цього громадяни, не варто і казати!
Дніпропетровська ОДА з'ясувала, що компанії Ахметова свідомо знизили запаси вугілля (див. Документ) для енергогенеруючих потужностей, чим фактично, зловживаючи своїм монопольним становищем, змушують страждати сотні тисяч селян.
Вважаю, що ситуація вимагає негайного реагування з боку Антимонопольного комітету і Нацкомісії з регулювання енергетики! Дограються наші олігархи, коли ми піднімемо питання націоналізації незаконно і за копійки приватизованих об'єктів енергетики. І це не за горами!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама