Куприй рассказал о «монстрах» за счет бюджета

Народный депутат, днепродзержинец Виталий Куприй считает, что Администрация президента и Кабинет министров Украины саботируют реальные реформы правоохранительной системы страны.
«Ще раз передивився проект бюджету 2015 згідно свого профілю законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Код програмної класифікації видатків 0901010 "Здійснення прокурорсько-слідчої діяльності...". Питання: з 15 березня прокуратура позбавляється слідства. А видатки на Державне бюро розслідувань в порушення зобов'язань України перед ЄС і Коаліційної угоди взагалі не передбачені. Що нас чекає?
Відповідь наступна: в березні до нас завітають прокурори і попросять відтермінувати вступ в дію нового закону про прокуратуру, щоб продовжувати творити свавілля. Я вже не кажу про те, що уряд і Адміністрація Президента вщент забули про ідею створення Єдиної служби боротьби з економічними злочинами замість шайки УБЕЗ, податкової міліції і підрозділу СБУ по економіці.
Так що, ми знову будемо плодити корупцію і пестити цих монстрів?», - пишет Куприй в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама