Маніпуляції з протестами!

На даний час складається дуже складна ситуація в державі стосовно впровадження новою владою основних напрямків внутрішньої та зовнішньої політики держави.

У передвір’ї проведення зустрічі голів держав у «Нормандському форматі» парламент України, а вірніше його моно більшість, намагаються повести ряд важливих, стратегічних для країни рішень, що суттєво змінить подальший соціально-економічний розвиток України. Основними з таких питань є прийняття закону про продаж землі, введення для підприємців реєстраторів розрахункових операцій. Можливо введення даних норм і потрібно країні, українцям…можливо зараз, можливо трохи пізніше, не знаю. Але хотілося б зосередити увагу на особах, які спекулюють на подібних політичних процесах в країні для отримання власних політичних дивідендів, рейтингу, коштів тощо.

Подібні особи прикриваючись патріотичними ідеями для досягнення вищезазначених цілей намагаються провести масові заходи у найбільш радикальній формі, з використанням силових сутичок з правоохоронцями, політичним опонентами, завзяті виступи за допомогою гучномовців, жестикуляція, образи стосовно лідерів політичних партій тощо.

Проведення подібних заходів вкрай важливе для нашої країни, якщо все робиться в рамках чинного законодавства, сигналізуює про наявність свободи слова та сприяє укріпленню демократизації в державі. Окрім цих важливих пунктів постійне проведення протестів (по поводу і без повода) показує і нестабільну громадсько-політичну ситуацію в державі, політичну безграмотність населення. Протестний потенціал використовують і власники крупних промислових підприємств, завдяки чому на минулій неділі були проведені акції протесту під Нацбанком України, де однією з вимог була «підняття курсу долару до 27 грн»! Тільки вдумайтеся – «робітники промислових підприємств вимагали від головної фінансової установи держави обезцінення національної валюти». Далі бігти нема куди…ці люди не розуміють, що у разі падіння курсу гривні піднімуться ціни на все підряд, а головне на продукти. Причому на продукти в першу чергу. Комунальні тарифи. з часом, також переглянуть, це буде недовго, тобто покупна спроможність знижається одразу і в рази. То за що ви там стояли? Та не вже ж не зрозуміло що вами маніпулюють для отримання власної вигоди? Я би назвав це не політичною безграмотністю, а просто безтолковістю.

Одже мій меседж до всіх мешканців нашої  країни – розумійте те що ви робите, у будь-якій сфері, бо згодом за все це прийдеться відповідати та не тільки нам, а й наступним поколінням.

Аліна Костомарова


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама