Мэр Днепра ударил в штангу, - депутат из Каменского

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй комментирует наложение мэром Днепра Борисом Филатовым вето на решение горсовета об осуждении блокады Донбасса.
«Борис Філатов вдарив у штангу, граючись в патріотичного мера!
На мою вимогу накласти вето на рішення Дніпровської міськради про засудження блокади на крові він видав 21-го лютого розпорядження 82-р.
До цього моменту він усіляко уникав прийняття рішення на підтримку патріотів чим йшов у розріз з позицією партії "УКРОП". Адже саме він протягнув у Верховну Раду нардепа від БПП Тетяну Ричкову, яка називає блокадників злочинцями.
Під тиском патріотичної громадськості Філатов все ж таки спробував продемонструвати гарне обличчя при поганій грі. В супроводі фейсбучниих коментарів він видав розпорядження, яке не варте аркушу паперу, на якому написане.
Нагадую, що відповідно до приписів частини 4 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова може зупинити рішення міської ради (накласти вето) саме у 5-ти денний строк з моменту його прийняття. Тобто з 15-го лютого.
Маємо 5 днів - 16, 17, 18, 19, 20. Крапка. Розпопядження, яке видане Філатовим 21-го лютого протиправне!
Тепер виникає абсурдна ситуація. За тим же законом, якщо б розпорядження Філатова було законним, то тепер він має винести ветоване рішення на повторний розгляд міськради із обгрунтуванням зауважень.
Якщо ж він все ж таки наважиться це зробити, то БПП і Опоблок можуть заявити про свавілля міського голови, який ніяк не визначиться з ким він - з народом, чи рошеном», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
  


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама