Мэр Днепра «вилизав дупу Порошенку», - каменской депутат

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй прокомментировал шумный выход мэра Днепра Бориса Филатова из партии УКРОП.
«Мер Дніпра Борис Філатов гучно вийшов із УКРОПу та заявив, що він довго мовчав, а тепер нарешті вирішив заговорити!
Борисе, я, як і ти вийшов із УКРОПу, але з інших міркувань. Бо хочу самостійно реалізовувати ті обіцянки, які давав своїм виборцям.
І я не мовчав, коли ти взяв у своє оточення регіоналку Епіфанцеву. Не мовчав, коли ти доручив Жекі Тарану, після 13-річної відсидки у в`язниці, займатись брудними справами. Серійний убивця, який відрізав голови людям лопатою, душив шкіряними пасками та видавлював очі пальцями. Так-так, ти знав, що цей покидьок здійснив два замахи на моє, тоді ще твого товариша, життя. А потім керував кривавим розгоном Євромайдану в Дніпрі в січні 2014 року. Тоді ти сказав, що це «геополітік».
Не мовчав я і коли ти взяв у своє оточення суддю-зрадника з Криму Чорнобука, якому навіть дав кабінет у міськраді та зробив своїм радником.
Я не мовчав, коли ти призначив керувати муніципальною гвардією одіозного командира Дніпровського Беркуту Ткаченка, який знущався над мирними активістами під час Революції Гідності.
Не мовчав я, коли ти забув, що таке українська історія та почав допомагати Вілкулу святкувати 9 травня.
Не мовчав, коли ти із потрохами продався Порошенку, вилизав йому дупу та провів у парламент депутатшу Ричкову. Хоча особисто мені обіцяв, що ти підтримуєш виключно кандидата від УКРОПу.
Я не мовчав і не мовчу як ти нахабно розкрадаєш міський бюджет на мільярди гривень. І ти знаєш, що по моїм заявам у НАБУ на тебе є купа справ. Не дарма ти злякався, коли за тобою нещодавно виставили стеження.
Твоє місце далеко на звалищі історії в колонії суворого режиму. Нічого, ще прийде наш час і ми розберемось зі всіма негідниками, які зрадили ідеали Майдану!», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама