Мэр Днепродзержинска поздравляет налоговиков и таможенников

Городской голова Днепродзержинска Андрей Белоусов поздравляет работников налогового и таможенного дела с профессиональным праздником.

"Шановні працівники податкової та митної служби!
Прийміть сердечні вітання з професійним святом!
Від вашої чіткої та злагодженої роботи залежить наповнення бюджетів усіх рівнів, вирішення важливих соціальних питань, втілення в життя конституційних прав громадян. Успішна реалізація податкової та митної політики сприяє розвитку економіки, підприємництва, становленню малого та середнього бізнесу.
Ваша компетентність та відданість обраній справі, глибокі знання та досвід – запорука зростання економічного потенціалу держави, а отже, й добробуту наших громадян. Вірю, що ви й надалі будете з честю виконувати поставлені завдання та досягати високих результатів.
Щиро зичу вам здоров’я, життєвої наснаги і натхнення в роботі, оптимізму та нових успіхів у службі на благо України!" - говорится в поздравлении городского головы Андрея Белоусова.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама