Мэру Днепра предложили уйти в отставку

Гражданский активист Днепра, депутат Чечеловского райсовета Кирилл Дороленко прокомментировал шумный выход мэра города Бориса Филатова из партии «УКРОП».
«Після принципового виходу Філатова з "Укропу", чекаю на інший його принциповий крок - складання повноважень міського голови.
Треба нагадати городничому, що саме завдяки патріотам, волонтерам, добровольцям та звичайним людям з "Укропу", які організаційно витягнули його передвиборчу кампанію, він лише у другому турі переміг кандидата від опоблоку. Передусім Дніпро голосувало не за нього, а як завжди, проти більшого зла - Вілкула.
Враховуючи те, що зараз з цим ворогом всього українського у городничого чудові стосунки, якось нечесно лишатися в кріслі міського голови... Може, час йти не лише з партії?», - пишет Дороленко в социальных сетях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама