Милости от Министерства обороны можно и не дождаться…

Днепродзержинские волонтеры обращаются к горожанам с просьбой активнее помогать украинской армии, которая воюет в Донбассе. Об этом пишет активист волонтерского движения Сергей Злючий.
«01.12.2014, пакувалися і вантажилися.
Шановне товариство! Ми зібрали таку кількість теплого одягу і харчів, що в одну автівку все не вмістилося... Але я вже знаю, що з Божою поміччю, очевидно на цьому тижні, нам прийдеться їхати ще раз. Тож, все нормально.
Але, як говорить Майкл Щур, є одне але... Пояснюю: ми замовили 14 чудових комплектів зимового одягу для наших бійців, але нам катастрофічно не вистачає коштів на те, щоб викупити їх. Хто зможе - поділіться.
Але й це не все: хлопці просять комплекти маскувального одягу. Ми попросили одного з місцевих підприємців пошити певну кількість маск. комплектів. Отже, також, потрібні гроші. Очікувати милості від МО можна довго. А можна й геть не дочекатися... Потрібна реальна допомога.
А ще й таке: наші хлопці з 25-ки, оглянувши витвори наших посестер з Жіночої сотні, попросили виготовити 8 маскувальних сіток!..
Товариство, не втомлююся звертатися із закликом: давайте активніше реагувати на ситуацію в Україні. Вітчизна в небезпеці. Помагаймо Війську! Потрібні: светри, пуловери, вовняні шапки, шалики, теплі шкарпетки, повстяні устілки, тепла спідня білизна, висококалойрійна їжа, овочі, вітаміни, ліки, вологі серветки, зимові спальні мішки, ковдри, карімати.
Нагадуємо: допомогу для Війська можна занести до нашого офісу за адресою:
м. Кам'янське (Днєпродзєржинск), вул. Широка, буд. 7, оф. 30 (другий поверх).
Кошти для Війська можна перерахувати на картку у Приватбанку
№ 4149 4978 1211 1757 на ім'я Омельяненко Іван Вікторович.
Контактний тел. 097-508-78-73, Сергій Дмитрович», - сообщает Злючий в социальных сетях.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама