На Днепропетровщине – чрезвычайные меры безопасности

Из-за ухудшения ситуации в зоне АТО на Днепропетровщине создан оперативный штаб для обеспечения безопасности граждан и важных инфраструктурных объектов. Об этом сообщает пресс-служба облгосадминистрации.
Как мы уже писали, первое заседание оперативного штаба прошло вчера в облгосадминистрации. В его работе приняли участие руководство облгосадминистрации, силовых структур, городов и районов региона.
По результатам работы Штаба принят ряд решений и разработаны неотложные меры безопасности граждан и защиты объектов жизнедеятельности и инфраструктуры.
Публикуем для наших читателей копию протокола вчерашнего заседания штаба.

"ПРОТОКОЛ

засідання оперативного штабу Дніпропетровської області 

від 24 січня 2015 року

Питання: Вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів життєдіяльності та інфраструктури.

Присутні: члени оперативного штабу Дніпропетровської області.

1. КОРБАНУ Г.О.
ОЛІЙНИКУ С.В.
БУРІКУ О.С.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ПОЯРКОВУ В.О.
РОМАНЮКУ І.П.
НАБОКУ О.М.
ТИЩЕНКУ Ю.Г.
ГОЛОВАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ
МІСЬКИМ ГОЛОВАМ

Визначити перелік об’єктів життєзабезпечення, газо-, водо-, тепло-, електрозабезпечення та інфраструктури, потенційно небезпечних об’єктів, що потребують негайного взяття під охорону (посилення охорони), та порушення роботи яких внаслідок терористичних проявів може призвести до загибелі людей та порушення умов життєдіяльності.

Термін: 26 січня 2015 року

2. КОРБАНУ Г.О.
ОЛІЙНИКУ С.В.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ПОЯРКОВУ В.О.
РОМАНЮКУ І.П.
НАБОКУ О.М.
ТИЩЕНКУ Ю.Г.
САВЧУКУ М.Т.
ЖІНЧИНУ А.І.

Проаналізувати надані переліки, та визначити об’єкти, які мають важливе значення для життєдіяльності області та безпеки громадян.
Уточнити стан захисту та охорони визначених об’єктів та надати пропозиції щодо додаткових заходів, спрямованих на захист зазначених об’єктів та безпеки громадян (сили, засоби).
Розробити єдину форму паспорта охорони об’єкта, в якому вказати назву підрозділу та чисельність осіб, які залучаються до охорони об’єкта, графік чергувань; схему оборони та алгоритм дій особового складу.

Термін: до 27 січня 2015 року

3. ОЛІЙНИКУ С.В.
ФЕДОРЧУК І.Ю.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ГОЛОВАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ
МІСЬКИМ ГОЛОВАМ

Забезпечити охорону громадського порядку у місцях масового перебування громадян шляхом залучення представників громадських формувань з охорони громадського порядку.
Термін: з 28 січня 2015 року

4. СЕРГЄЄВУ В.В.
БУРІКУ О.С.
КИКОТЮ О.А.
ЮШКУ В.Б.
УДОВИЦЬКОМУ В.О.
ТИЩЕНКУ Ю.Г.
ХАЗАНУ П.В.
ГОЛОВАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ
МІСЬКИМ ГОЛОВАМ

Опрацювати питання щодо обладнання камерами відеоспостереження
(зі збереженням відеозапису до 30 діб) місць масового перебування людей (об’єкти інфраструктури, торгівлі та інші об’єкти можливих терористичних посягань).

Термін: до 28 січня 2015 року

5. КОРБАНУ Г.О.
ОЛІЙНИКУ С.В.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ПОЯРКОВУ В.О.

Не підлягає оприлюдненню.

6. ОЛІЙНИКУ С.В.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ПОЯРКОВУ В.О.
ЗРАЖЕВСЬКОМУ В.М.
КОЛОМЕНСЬКІЙ Н.В.
МЕТЕЛИЦІ І.С.
ПУГАЧУ Д.О.
РУДЕНКУ А.В.
ЧОРНОМУ І.М.

Активізувати роботу щодо забезпечення безпеки та охорони вокзалів, станцій, залізничних мостів, у тому числі шляхом залучення членів громадських формувань, недержавних охоронних структур, товариств мисливців і рибалок на добровільних засадах у проведенні щоденного моніторингу стану безпеки вказаних об’єктів на території Дніпропетровської області.
Термін: з 28 січня 2015 року

7. КОРБАНУ Г.О.
ОЛІЙНИКУ С.В.
ХОМЧАКУ Р.Б.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
ПОЯРКОВУ В.О.
Не підлягає оприлюдненню.

8. ОЛІЙНИКУ С.В.
ФЕДОРЧУК І.Ю.
ГЛУХОВЕРІ В.А.
КАЛАШНІКОВУ С.І.

Доповісти про стан готовності громадських формувань з охорони громадського порядку, загонів оборони до виконання завдань територіальної оборони та охорони громадського порядку в посиленому режимі.
Термін: до 28 січня 2015 року

 

Голова облдержадміністрації,
начальник оперативного штабу
Дніпропетровської області І.В.КОЛОМОЙСЬКИЙ" 

Также облгосадминистрация просит граждан быть внимательными. Если вы увидели подозрительных людей или оставленные вещи, которые вызывают подозрение, сразу звоните на «горячие линии»:
Милиции - 102, 056 770 06 34, 056 745 44 64
СБУ - 056744 85 19, 056 7919401
ГСЧС - 101, 112, 056 744-25-87, 744 30 19.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама