На Днепропетровщине – еще одна перекройка границ?

Не успели утихнуть страсти вокруг намерений мэра Днепра Бориса Филатова присоединить к городу прилегающие поселки и вокруг неудачной попытки Карнауховки выйти из состава Каменского, как в Днепропетровской области заговорили об еще одном отделении.
На этот раз сельский голова Елизаветовки Максим Голосной заявил о своем намерении добиваться выхода села из состава Петриковского района. Поводом послужило бездействие областных и местных чиновников в решении проблемы транспорта.
«ПОМИНАЛЬНІ ДНІ ТА НЕЗРУЧНОСТІ З ПОДАЧІ ГУБЕРНАТОРА ДЛЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ
Пів села ("Комінтерн") сьогодні добирається на кладовища пішки, КОМУ ДЯКУВАТИ?
За місяць до поминальних днів МИ разом з депутатами Єлизаветівської сільради звернулися до голови Дніпропетровської ОДА з проханням забезпечити нормальну роботи транспорту в міжтендерний період. Ми просили оперативно відреагувати та своєчасно відновити нормальну роботу транспорту. Але не так сталося як гадалося. Нам просто прислали відписку в якій повідомляють, що тендер не відбувся (ЦЕ МИ І ТАК ЗНАЄМО), а питання забезпечення транспортного сполучення в міжтендерний період проігноровано.
Я думаю, що питанчення транспортного сполучення для простих людей не є актуальним як для чиновників з ОДА та і РДА, тому як ВОНИ мають власний транспорт і почувають себе досить комфортно катаючі себе і своїх рідних куди завгодно. Я так розумію, що головне для них не реальне вирішення питання а пустопорожній звіт та щомісячна премія гарно змащена відкатом.
ЧИ НЕ ЗАБАГАТО НАКОПИЧИЛОСЯ У НАС БЕЗПОРАДНИХ ЧИНОВНИКІВ І РІЗНОМАНІТНИХ ЗАМІВ ПО ЛІНІЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ?
P. S
По суті для МЕНЕ, це ще один привід розгляду питання про вихід із складу Петриківського району в зв*язку з повною бездіяльністю місцевої РДА.
Я обов*язково проінформую , суто для проформи головнокомандувача цих діячів, щоб він розумів яке реальне ставлення з його підлеглих до простих людей. Люди звісно стерплять, але пригадають ВАМ це на виборах , і так пригадають , що і чисельні "БІГМОРДИ" обабіч всих роздовбаних автошляхів області ВАМ не допоможуть», - написал Голосной в соцсетях.

  


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.