На Кам’янському «Міськводоканалі» обговорили проект постанов з питань встановлення тарифів на 2018 рік

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» 13 лютого відбулися відкриті громадські обговорення тарифів водопостачання та водовідведення на 2018 рік.
На порядку денному засідання розгляд та схвалення проектів щодо внесення змін до постанов НКРЕКП №1141 від 16.06.2016 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та №2868 від 26.11.2015 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг» на 2018 рік, проводяться на виконання вимог постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП».

В залі зареєструвалося 69 осіб, в тому числі 3 від органів місцевого самоврядування.

В обговоренні тарифів взяли участь:
 - Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Олегович Плахотнік.
- Заступник начальника управління, начальник відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП в Дніпропетровській області Юлія Володимирівна Любінецька.
- Перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Марківна Лисак.
- Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Нікандрович Васілішин.
- Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради Олександр Анатолійович Чернишов.
- Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Олег Олегович Максименко.
Для подальшої роботи зборів, головою засідання обрано Юлію Володимирівну Любінецьку, заступника начальника управління, начальника відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП в Дніпропетровській області, секретарем – Вікторію Анатоліївну Понізову, начальника ПЕО КВП КМР «Міськводоканал».
З ґрунтовною доповіддю, щодо обумовленості змінення тарифів водопостачання та водовідведення до присутніх зібрання звернувся Сергій Васілішин, директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал».
Присутні заслухали пропозиції заступника начальника управління, начальника відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП в Дніпропетровській області Юлії Любінецької.
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, на 2018 рік одноголосно підтримали всі учасники обговорення.
Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.
По завершенню засідання, учасниками зібрання прийнято рішення, надіслати до НКРЕКП належним чином оформлений Протокол відкритого обговорення проектів постанов з питань встановлення тарифів на 2018 рік.
Результати обговорень тарифів оприлюднені на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.