На Міськводоканалі обговорили встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення в 2019 році

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканалу», 12 червня, відбулися відкриті громадські обговорення встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік.
Для участі в відкритому обговоренні зареєструвались 76 осіб, в т.ч. від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування 2 особи.
В обговоренні тарифів взяли участь:
Перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак;
Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин;
Заступник директора департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради Олександр Скакун;
Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Олег Максименко.

Для подальшої роботи засідання, головою громадських зборів одноголосно обрали Сергія Васілішина, а секретарем громадських обговорень Вікторію Понізову, начальника планово-економічного відділу КВП КМР «Міськводоканал».
З доповіддю, щодо обумовленості змінення тарифів водопостачання та водовідведення до присутніх зібрання звернувся Сергій Васілішин, який доповів про необхідність коригування тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2019 рік.
25 травня 2018 року на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал», оприлюднили повідомлення про встановлення нових тарифів централізованого водопостачання та водовідведення на 2019 рік з метою отримання зауважень та пропозицій, які приймалися до 9 червня 2018 року. Сергій Васілішин повідомив, що протягом визначеного терміну ніяких пропозицій чи зауважень не надійшло.
Необхідність встановлення тарифів з централізованого водопостачання, водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) виникла через надзвичайну залежність підприємства від вартості електроенергії, у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін на реагенти (в т.ч. хлор).
Таким чином, приведення тарифів на ЦВВ до економічно обґрунтованого рівня – є необхідним заходом для належного функціонування нашого підприємства, яке забезпечує мешканців міста холодною водою.
При цьому, встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»).
Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.
По завершенню засідання, учасниками зібрання прийнято рішення надіслати до НКРЕКП Протокол відкритого обговорення та оприлюднити на офіційному веб-сайті. www.mvk.dp.ua КВП КМР «Міськводоканал».


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама