Народный депутат из Каменского едет попрощаться с другом

Нардеп из Каменского Виталий Куприй едет в родной город проститься со своим давним товарищем и соратником Владиславом Мелешко.
«Сьогодні пішов із життя мій старий товариш, одногрупник, помічник нардепа, заступник Кам‘янського міського голови і просто гарна людина Владислав Мелешко. Йому було лише 44 роки!
Прикра дорожня трагедія забрала його життя. Вчора ввечері він їхав на велосипеді, коли переднє колесо потрапило у ливневу каналізацію. Не зважаючи на те, що Влад був у шоломі, він сильно вдарився головою об асфальт і отримав травми, які несумісні з життям.
Влад був зі мною поруч майже завжди. І в горі, і в радощах. Ще в кінці 90-х він працював зі мною в бізнесі, пізніше підключився і до моєї громадсько-політичної діяльності. Він був чесною людиною, на яку можна було спертися. При ньому я завжди знав: поки я у Києві - у мене на Батьківщині все буде зроблено як треба.
Їду зараз у Кам’янське попрощатись з ним. Земля йому пухом.
P.S. На фото кадри зі спільного нашого документального фільму «Бій за щастя», який восени має вийти в світ», - написал Куприй в своем фейсбуке.
Напомним, прощание с Мелешко состоится 9 августа в помещении Малой сцены городского театра (бывший ДК им.Горького), начало прощания в 9 часов.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама