Народный депутат покидает Каменское и продает особняк на берегу канала

Нардеп из Каменского Виталий Куприй переезжает из Каменского в Киев.
«Що вам, друзі сказати? Саме зараз я щасливий. Нарешті закінчився день переїзду!
З шостої ранку я на ногах, перевожу речі з Кам‘янського в Київ. На ногах не тільки я, але і мої батьки, друзі, підлеглі і навіть сусіди. Збираємось, пакуємось, вантажимось, їдемо, розвантажуємось, п‘ємо по чарці за непросте рішення і слава Богу, що я вже лягаю спати.
Не можу сказати, що легко покидати рідний дім. Я і мій батько більше 17 років присвятили його розбудові. Мальовниче місце на затоці Дніпра, все робили для себе, з душею, багато чого зроблено власними руками. Родина вже сумує. Мій синок навіть заплакав коли дізнався про переїзд. Але колись треба і перегорнути сторінку в своєму житті.
Родинне гніздо виставлено на продаж, персональні речі вивезено, мене чекають справи державного рівня і впоратись із ними можна лише в Києві.
З Богом!», - написал сегодня ночью Куприй в социальных сетях.

Напомним, шикарный особняк Куприя, вокруг которого было немало скандалов, расположен на территории садового тооварищества "Днепр" на берегу левобережного дренажного канала.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама