"Парни, душой отвергшие войну"

Об этом на своей станице в социальной сети пишет главный врач Днепропетровской областной больницы им. Мечникова Сергей Рыженко.

"Парни, душой отвергшие войну.
Время врачует раны, но плохо заживляет душу.
Война жестокая штука, она ранит или убивает.
"Снова жить разрешается", - говорит Ярослав, передавая свою рукопись.
Написано грамотно, с эмоциями, хочется сопереживать.
Маленький абзац разрешил опубликовать в Facebook.
"І почалася для мене війна, поступово, не відразу…
Стерлися всі дати та назви місяців, днів, тільки день ніч, день ніч, день ніч…
Тоді почали розуміти що це війна, сама що не є війна, та, про яку дивився фільми, читав у книгах, грав у комп’ютерні ігри, та у дитинстві з друзями… але до відчаю реальна, до болі страшна, де не спиш ночами, днями, тижнями, де кожен снаряд здається летить саме в тебе, відчуття що тебе зрадили, кинули, забули, і руйнівне відчуття відчаю та відчуття смерті…
Віна, страшні втрати побратимів, де хочеться просто кричати, бігти кудись, плакати, хочеться на когось накинутись і розірвати навпіл, видерти очі, відірвати вуха, відкусити ніс…
Війна, де починає їхати дах, де у кожного чорні, потаємні, негативні риси характеру, які ховав десь далеко на задвірках своєї душі, починають виринати назовні, перетворюючи людину на дикого, лютого звіра, який втрачає людяність", - передал слова бойца Рыженко. 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама