По Днепру разгуливал священник с георгиевской лентой

В центре Днепра разгуливал неизвестный с "колорадской" лентой на рюкзаке. Он был одет как служитель православной церкви. Прохожий днепрянин попросил его снять ленту, но тот отказался. На место происшествия вызвали полицию.

Об инциденте сообщает сайт 0564.ua со ссылкой на страничку в Facebook Дмитрия  Рака.

"Сьогодні зустрів цього чоловіка біля театру "опери та балету", спитав нащо він начепив це, у відповідь почув, що "він православний і в нього дєди воєвалі"... Попросив зняти його, пояснив, що це заборонена символіка і карається законом, але йому було всерівно, запропонував дочекатися поліції, але той почав тікати...бігав я за ним 40 хв і на другий виклик через 40 хв приїхав наряд поліції. Людина почала якось неадекватно поводитись, стояв як під чимось( або хвора), рюкзак відклав на землю ніби не його.

Він не місцевий виявилось і без документів, викликали СОГ, а потім, поки писав пояснення, він почав кудись йти від поліцейських...ну і опинився в кайданках і поїхав у відділок.

Поліцейським він щось розповідав про православний закон, який дозволяє їм це носити. Хто про це щось знає??", - написал Дмитрий.

Он уточнил также:

"Так, мені не всеодно, на ці стрічки, бо через таких, я вже 6 років не можу попасти додому, чого не скажеш про дніпрян( до двох чоловіків звернувся за допомогою, бо з коляскою, і реакції "0", та поки писав пояснення, підійшов ще один і почав питати, що зробила стрічка, і чи саме в мій дім прийшла війна...".


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама