Под Каменским сожгли трактор

Сегодня ночью в Елизаветовке, что под Каменским, неизвестные с помощью «коктейля Молотова» сожгли трактор, который сливал нечистоты на берегу реки Орель. Об этом сообщает сельский голова Елизаветовки Максим Голосной.
«Екологічний спротив.
У нас вкрали право пити чисту воду та дихати чистим повітрям.
Напевно тому в Єлизаветівці більше не хочуть мовчки спостерігати як забруднюють природнє навколишнє середовище, і вирішили боротися більш радикальними методами.
Невідомі активісти під орільским мостом за допомогою "коктейлю молотова" знищили одну цистерну "лайна від курочки ряби". Водій живий, але дістав опіки. Бажаючих зливатись в р.Оріль значно поменьшало.
…Трактор з цистерною був атакований трьома невідомими при спробі запхатися під міст. Перша пляшка "коктейлю молотова" влетіла в кабіну розбивши добове скло трактора. Відразу все запалало, водій випригнув з трактора і побачив ще одну пляшку яка летіла в трактор. Невідомі вигукували погрози в його адрес і обіцяли вбити наступного разу. Водій дістав опік обличчя і руки», - пишет Голосной в своем фейсбуке.
Кроме того, Голосной прогнозирует репрессии против себя со стороны нынешней украинской власти.
«Прийшла інфа, що силовики готують обшук у моїй оселі,то я до цього готовий. Готовий ще тоді коли розпочав газову боротьбу на сучасному енергетичному фронті. Готовий тоді коли подав позов до Порошенко про визнання його наказу не чинним. Так, вони можуть, щось підкинути, але все що вони шукають у мене в серці. Єлизаветівка даруємо вам конкретні приклади та напрями боротьби, не сидіть склавши руки і не надійтеся на чудо -- починайте діяти», - отмечает голова Елизаветовки.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама