Подорожание газа незаконно, - политик из Днепра

Лидер ВО «Батькивщина», кандидат в президенты Украины Юлия Тимошенко через суд доказала, что повышение тарифов на газ противоречит законодательству.
«Перемога! …Ми виграли суд щодо ціни на газ. Весна почалася гарно!
Колегія суддів Окружного адміністративного суду м. Києва задовільнила мій позов проти уряду щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.
Рішення суду свідчить, що ціна на газ, встановлена постановою уряду, є необґрунтованою та незаконною. І тепер всі ціни на газ, які після цього підвищувалися, також є незаконними. Якщо вже суд це вирішив – це означає, що у нас відкрита «зелена вулиця» для зниження ціни на газ удвічі, а за нею і тарифів на тепло та гарячу воду.
Ось яку перемогу ми отримали! Уже через місяць влада буде змінена, буде обраний новий президент і справедливість у будь-яких сферах життя буде поновлена. Все буде добре!», - написала Тимошенко в социальных сетях.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама