Поджог трактора под Каменским – официальная версия

Как мы уже сообщали, в ночь на воскресенье неизвестные забросали «коктейлями Молотова» трактор в Елизаветовке, что под Каменским.
Трактор, принадлежащий птицефабрике «Орель-Лидер», был сожжен, водитель – работник этого предприятия – получил серьезные травмы. По одной из версий, таким способом неизвестные «наказали» тракториста за то, что он якобы сбрасывал отходы на берегу реки Орель.
Сегодня руководство предприятия «Орель-Лидер» выступило с официальным заявлением по поводу этого дикого случая. Текст заявления мы приводим полностью.
«В ніч на 18 червня 2017 року поблизу с. Єлизаветівка (Петриківський район, Дніпропетровська обл.) був здійснений напад на робітника нашого підприємства – водія трактора з цистерною, який повертався з нічної зміни. Трактор був атакований на місцевій дорозі групою невідомих осіб, який мали при собі «коктейлі Молотова».
Одну з пляшок кинули в кабіну водія, лише чудом встиг вистрибнути з палаючого автотранспортного засобу. Наступні палаючі субстанції полетіли в трактор. В адресу водія були вигуки агресивного характеру та погрози життю і безпеці здоров’я інших працівників. На щастя водій залишився живим, але отримав опіки рук і обличчя. Постраждалого доставили у відділення медичної допомоги. Тієї ж ночі була подана заява про напад до відділення міліції.
Наразі ведеться слідство щодо даної ситуації. Задіяні правоохоронні органи та служба безпеки підприємства.
Працівник виконував свої робочі обов’язки згідно погодженого маршруту руху. Водій повертався з поля, яке знаходиться в оренді, після проведення технологічних операцій з внеску органічних добрив (рідкої біомаси) згідно ТУ У 20.1-24426809-003:2015.
Підприємство висловлює позицію підприємства щодо скоєння нападу:
«Даний випадок неприпустимий. Йдеться про замах на життя нашого працівника. Водій транспортного засобу отримав опіки обличчя і рук і зараз знаходиться на лікуванні. В чоловіка вагітна дружина, яка має в найближчий час народжувати, для родини та усіх нас це шокуючий випадок. Також на цій дорозі могла опинитися невизначена кількість людей, адже це являється транспортною розв’язкою між населеними пунктами, тож напад міг спричинити значно серйозніші наслідки.
Причини, які могли викликати подібні дії нам невідомі. Відмітимо, якщо виникають будь-які протиріччя – їх треба вирішувати мирним шляхом, а не ціною життя людей та терором місцевих жителів».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама