Полиция Каменского ищет вчерашнего «шутника»

По факту «минирования» железнодорожного вокзала в Каменском открыто уголовное производство, сообщили в городском отделе полиции.
«У Кам`янському за фактом неправдивого повідомлення про замінування залізничного вокзалу поліція відкрила кримінальне провадження
5 червня близько 17:00 до поліції надійшло повідомлення про загрозу замінування залізничного вокзалу.
На місце негайно були направлені працівники поліції, ГУДСНС, представники інших екстрених служб та вибухотехніки з собакою.
Правоохоронці оточили район можливої безпеки, евакуювали людей та розпочали ретельний пошук вибухівки. В результаті огляду вибухового пристрою знайдено не було.
За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією, передбаченою ч. 1 ст. 259 Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2-х до 6-років», - говорится в сообщении.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама