Полиция Каменского разыскивает мошенников

Об этом говорится в сообщении полиции Каменского.
«Допоможіть розшукати підозрюваних у шахрайстві!
Дніпропетровська місцева прокуратура № 1 розшукує громадянку і громадянина, які можуть бути причетні до шахрайських дій з нерухомим майном на території міста Дніпра. Також зазначені особи можуть надавати підроблені документи.
Правоохоронці будуть вдячні за будь-яку інформацію. Якщо ви володієте будь-якими даними про зазначених осіб, ви можете звернутися до працівника прокуратури у зручний для вас робочий час за адресою: вулиця Осіння, 8. Також ви можете повідомити про це на електронну адресу: 200-1@prk.dp.ua або по телефону: 720-96-02, 720-96-05, в тому числі і анонімно.
Подані фото з паспортів, в яких були здійснені заміни фотокарток, завдяки яким особи здійснили продаж об’єкту нерухомого майна, яке їй не належало, тим самим вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство)», - говорится в сообщении.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.