Политики Днепропетровщины о «мишикоаде»

Известные днепропетровские политики продолжают комментировать ситуацию вокруг экс-президента Грузии, бывшего одесского губернатора Михаила Саакашвили. Вчерашние события уже окрестили «мишикоадой».
Лидер «Батькивщины» Юлия Тимошенко считает, что приезд Саакашвили положил начало объединению политических сил, оппозиционных нынешней власти.
«Після учорашніх подій усі демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій і об’єднання зусиль з силами суспільства, які готові спільно і до перемоги проходити шлях становлення України», - заявила Тимошенко.
Народный депутат из Каменского Виталий Куприй считает, что Саакашвили оказался в ловушке из-за своей нерешительности.
«Саакашвілі опинився у пастці!
Незаконний перетин державного кордону зробив його порушником закону. Теорія держави та права передбачає випадки коли навіть необхідно порушувати законність задля суспільно важливої мети. Наприклад для захисту нації, спротиву диктатурі, зупиненню свавілля влади.
Якщо на меті "вторгнення" в Україну були саме ці цілі, то їх треба було щонайменше вчора вечором у Львові озвучити. А краще створити центр спротиву, підняти людей на боротьбу, тощо.
Цього не відбулось. Тепер у Саакашвілі дуже складна ситуація. Відкрито кримінальне провадження по факту порушення державного кордону. Я впевнений що вже сьогодні прокуратура підготовить йому підозру у вчинені кримінального правопорушення, зімітує спробу вручення разом з повісткою на допит. А після і подасть до суду клопотання про примусовий привід.
Далі ви розумієте про що йдеться. Порошенко буде тримати за пазухою рішення суду про затримання Саакашвілі на більш-менш легальних підставах. І витягне його у самий підходящий для влади момент. А поки правоохоронці будуть кошмарити правопорушника всіма доступними процесуальними методами і демонструвати як він не поважає закон.
Міхо сказав "А" і не каже "Б". Це сіє у людей сумнів у доцільності вчорашніх подій. Тим більше якщо інших організаторів і учасників "прориву" також притягнуть до кримінальної відповідальності», - пишет Куприй.
Его политическая партия «УКРОП», известная своими днепровскими корнями, считает сложившееся положение ударом по Украине.
«Події довкола в’їзду в Україну Міхеїла Саакашвілі стали ударом по Україні. У той час як наші захисники продовжують гинути на фронті, а нова стотисячна орда під виглядом участі російських вояків у навчаннях «Захід-2017» підступає до українських кордонів, влада та прихильники колишнього президента Грузії вдалися до ганебних методів боротьби, якіпідривають безпеку, демократію та закони в Україні.
Водночас «Українське об єднання патріотів» вважає, що гучним скандалом на кордоні влада відволікає громадську увагу від справжніх політичних переслідувань та «зачистки» політичного простору від опонентів, які розпочала ще у 2015 році, розгорнувши репресії проти представників нашої партії. Сьогодні цей наступ на опозицію триває з новою силою. Ми вимагаємо від влади повернутися у правове поле та припинити воювати з опозицією! Наш спільний ворог – Росія!
Закликаємо обидві сторони політичного конфлікту не допустити його ескалації та спроб втягнути у політичні розбірки українську націю.
Слава Україні!», - говорится в заявлении «УКРОПа».
Сельский голова Елизаветовки Максим Голосной, известный своими шумными акциями против газового монополиста «Днепропетровскгаза» и борьбой за Голубое озеро, а также личными контактами с Михаилом Саакашвили, считает последнего способным начать перемены в Украине.
«ПРИЇЗД Міхеіла Саакашвілі чітко продемонстрував слабкість режиму шокорладної диктатури та не актуальність опозиційного блоку як такого. Людина з міжнародним статусом яка не боїться називати гаранта БАРИГОЮ - за ротердам+, захмарні необгрунтовані тарифи, АТО, та бажання розпродати нашу землю, зриває оплиски та викликає повагу. Це не аби як лякає "БАРИГУ", та його оточення. Політичний кулумбарій який ситуативно сформував навколо себе Міхеіла Саакашвілі вказує на серйозні наміри змінити ситуацію в Україні.
Найголовніше для мене, це реальність нового радикального сценарію швидких змін.
P.S
Зверніть увагу, що адепти шоколадної диктатури так само як і адепти ери золотого батона в купі завивають на всі лади намагаючись сховати свою слабкість та не актуальність за образами особистого характеру», - пишет Голосной в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама