Политики Каменского об азовском кризисе

Каменские народные депутаты комментируют события в Азовском море.
Виталий Куприй не поддерживает инициативу о введении военного положения в Украине, считая это умышленным шагом Порошенко для сохранения власти.
«Ось і стало зрозуміло навіщо Путін дав вказівку нападати на наші човни та блокувати Азовське море. Це план по залишенню Порошенка при владі!
Секретар РНБО Турчинов ініціює введення воєнного стану по всій Україні на 60 діб - якраз для того, щоб зірвати вибори президента. Адже Порошенко за опитуваннями не входить навіть у другий тур.
1. Введення воєнного стану по всій Україні на теперішній час абсолютно не потрібно. Це можна робити на окремих територіях згідно Конституції. Вводити треба в Криму і на Донбасі!
2. Разом з введенням воєнного стану мають бути розірвані дипломатичні відносини, введені санкції проти всього! російського капіталу в країні, зупинена торгівля з агресором, введений візовий режим, припинене транспортне сполучення, створена ставка головнокомандуючого, тощо. Якщо цього не має, то ініціатива РНБО - це блюзнірство!
3. Про введення воєнного стану має заявляти не Турчинов, а Порошенко. Але мабуть президент боїться наслідків коли його злодійські наміри розкусить українське суспільство.
4. Чому воєнний стан не вводився коли в країні відбулась анексія Криму, розпочалась повномасштабна війна? За це Турчинов і Порошенко мають відповісти перед законом!
Я не збираюсь підтримувати спільний план Путіна-Порошенка по знищенню української державності!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
Нардеп от нашего города Валентин Дидыч призывает нацию объединяться вокруг борьбы с агрессором.
«6 українських військовослужбовців поранено!!!
Молімося за них, друзі!!! Молімося за Україну!!!
Маємо зараз прибрати на другий план все! Об'єднатися і дати достойну відсіч супротивнику!!! Змогли в 2014-му, зможемо і зараз!!!
Мають спрацювати наші дипломати! Наші правозахисники! адже ФСБшники захопили наші УКРАЇНСЬКІ СУДНА, НА БОРТУ ЯКИХ БУЛИ НАШІ ПОБРАТИМИ!!!
І не може бути ніяких "але"!!! Це війна, як її не називай, а з ворогом не може бути нічого спільного!!!», - написал Дидыч.
Каменчанин Дмитрий Ярош прогнозирует большую войну с Россией.
«Якось дивно...
Озброєний сучасний російський катер пішов на таран українського Буксира...
Якщо вони вже так сильно бояться наших Буксирів, то мабуть, їх Імперіі - хана.
Отже, готуймося до Великої війни з Московією.
Інтуітивно, вона - Війна - почнеться після парламентських виборів.
P.S. Цей пост не для політиків, які вже бачать себе президентами, депутатами і чиновниками.
Це засторога для тих, хто буде, до останнього подиху обороняти свою Націю, Державу, Землю, Родини, Дітей...
Готуймося і гуртуймося, Браття і Сестри!», - отметил Ярош.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама