Помог каменской «батькивщиновец»

Депутат Каменского городского совета от ВО «Батькивщина» Сергей Мыршавка решил вопрос ремонта крыши в многоэтажном доме на своем избирательном округе на Левом берегу.
«Ще одне питання мешканців будинку №18 по пр. Металургів вдалося вирішити!
На зустрічі, яка відбулася наприкінці травня у дворі по пр. Металургів, 18, мешканці верхніх поверхів II та III під’їздів будинку поскаржилися на протікання покрівлі. Ця проблема вже не один рік турбує жителів. Кожен дощ люди очікують з жахом.
З цією проблемою вирішив допомогти. Для визначення масштабу ремонтних робіт було проведено обстеження стану покрівлі над II та III під’їздами.
На сьогоднішній день при моїй підтримці роботи по поточному ремонту покрівлі виконані. Загалом, була проведена заміна покрівлі в обсязі 50 м2 та гідроізоляція швів - 370 м.
На днях в приймальню завітали представники будинку та висловили подяку за надану допомогу в ремонті покрівлі», - пишет Мыршавка в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама