«Правый сектор» Каменского обратился к горожанам

Каменская организация «Правого сектора» намерена принять участие в акции протеста против превращения Украины в полицейскую державу, которая пройдет в Киеве. Об этом сообщил лидер местного «ПС» Аскольд Можейко.
«ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСІХ, КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАЇНИ
В середу, 09.11.2016 пройшли загальні збори Кам*янської організації Правого Сектору. Питання було одне: участь у загальноукраїнській акції, що відбудеться 15.11.2016 у Києві. Ініціатори - "Автоєвросила" і "Дорожний контроль". Мета - проста і зрозуміла: припинити міліцейський аваковсько-деканоїдзевський "бєспрєдєл" і побудову "поліційної" держави. Ми і всі, хто вважає себе вільними людьми, не можемо більше мовчки спостерігати за тим, як корумпована банда, що називає себе "українською владою", затягує паски на наших шиях. Годі сидіти по кутках і скаржитися одне одному, настає час спитати з "наших" керманичів за корупцію, зраду і брехню.
Безумовно, особовий склад Кам*янської організації Правого Сектору приєднається до протестних акцій. Але, як завжди, у борців "без сумніву і вагання" скрутно з фінансами. Тому звертаємося до всіх небайдужих українців: допоможіть, люди, хто чим може. В переліку необхідних речей:
консерви м*ясні і рибні, мед, лимони, чай, теплі шкарпетки, ліки від застуди; дизельне пальне і бензин для генератора.
У кого немає можливості допомогти речами, можете переказувати кошти на картку приватбанку:
4149 4378 4567 4330 Можейко Аскольд», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама