Праздник спорта и красоты в Днепродзержинске - фото

Сегодня в Днепродзержинске, во Дворце тенниса СК «Прометей» проходит чемпионат Украины по черлидингу.
В престижном турнире принимают участие около 500 юных граций со всей Украины – Киева, Одессы, Днепропетровщины и так далее. Почетным гостем состязаний стал президент Федерации черлидинга Украины, космонавт-испытатель СССР Юрий Крикун. Спонсором сегодняшних соревнований стала Днепродзержинская городская организация политической партии «УДАР Виталия Кличко».
В ходе церемонии открытия чемпионата участниц и тренеров приветствовал лидер фракции «УДАРа» в Днепродзержинском горсовете Юрий Колесник.
- Дозвольте, від імені міської організації партії «УДАР», голову якої я сьогодні представляю, привітати всіх вас зі справжнім святом спорту, краси та майстерності.
Не зважаючи на те, що черлідінг,досить молодий вид спорту в Україні, він достатньо швидко здобув визнання в державі та придбав велику кількість прихильників і справжніх фанатів.
Особливо приємно, що наш рідний Дніпродзержинськ уже вдруге приймає такі поважні змагання з такою вражаючою кількістю учасників та гостей Чемпіонату України.
Партія УДАР, як і її лідер Віталій Кличко, завжди пропагували здоровий спосіб життя і надалі будуть докладати зусиль щодо підтримки спорту та фізкультурного руху, як найважливішого фактору гармонійного розвитку молодого покоління.
Отже, хочу побажати всім вам, щоб ваші захоплення цим улюбленим видом спорту, назавжди були відданими та перетворилися у справжню філософію повсякденного життя.
А вашим батькам та тренерам, бажаю лише наснаги, витримки та щирої віри у досягненні бажаних результатів і блискучих перемог.
Нехай сьогодні, як і завжди, перемагають тільки кращі та сильніші.
Зі святом вас, - сказал Колесник.
Также Юрий Колесник и руководитель спортклуба «Прометей» Владимир Бабенко вручили награды первым победителям чемпионата.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама