С завтрашнего дня в Украине начнется потепление

О погоде в Украине на вторник и всю неделю рассказала на своей странице в социальной сети синоптик Наталья Диденко.

«Завтра в Західній Україні очікується +10+16 градусів!
Потепліє практично повсюди, +8+13 градусів. І лише в східній частині плюс Сумщина, Полтавщина та Запоріжжя буде свіженько, +6+10 градусів.
Дощі завтра ймовірні на Львівщині, Волині, Рівненщині, Житомирщині, у Луганській області, в Приазов"ї та в Криму. Щоправда, невеликі і це радує.
А в більшості областей у вівторок сухо та сонячно», - сообщила Диденко.
Также синоптик рассказала, какая будет эта неделя.
«Є цікаві погодні нюанси цього тижня.
21, 22, 23 - День Метеоролога, 24 березня - в Україні домінуватиме тепла погода.
А якраз наступними вихідними, 25-26 березня, за попередніми прогнозами, очікується знову це синоптичне свинство, похолодання.
Проте воно повинно бути короткочасним.
Тому поки що мріємо про найближчу перспективу, про потепління, яке заходить в Україні з вівторка.
Плануйте справи, прогулянки, одяг, взуття, вазони поки що рано виносити на балкон, але обпатрати старі листочки - якраз, хтось починає займатися першою розсадою. Ще вичитала, що треба ранньою весною якраз захищати сад від сонця, як це не дивно звучить. Бо суттєві стрибки температури спричиняють на деревах сонячні опіки: вдень може сонце "рвонути" до +15+17, а вночі відбувається різке охолодження навіть до нуля.Тому клітини кори не витримують, відмирають, оголюється частина дерева і, як результат, порушується рух соків та навіть чіпляються рослинні хвороби.
Бережіть себе, дерева, квіти та майбутні бурячки», - написала Диденко.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама