Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Минуло вже більше 30 років, але трагедія Чорнобиля і досі болем відгукується у наших серцях. Для усунення наслідків найбільшої техногенної катастрофи у світовій історії робилося все можливе. І вирішальними у той момент стали досвід, героїзм і самопожертва тисяч людей. Серед них було немало мужніх кам’янчан, які ціною свого життя та здоров’я захистили країну і світ від атомного лиха.

Шановні ліквідатори! Без роздумів і вагань, усвідомлюючи всю складність ситуації, ви пішли назустріч страшній стихії, щоб зберегти життя інших. Ваш подвиг ніколи не буде забутий. Щира вам подяка і низький уклін за героїзм і самовідданість. Світла пам'ять усім, хто віддав життя у боротьбі з радіаційним лихом.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, достатку, щастя та злагоди, а всім нам – ніколи не знати радіаційної загрози. І нехай пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і берегти тендітність життя на Землі.

З повагою, Андрій Білоусов, міський голова. 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама