Шановні працівники та ветерани органів прокуратури Кам’янського!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
За роки, що минули від дня створення прокуратури, накопичений величезний досвід, який особливо цінний сьогодні, в період становлення правової держави.
Від вашої компетентності, вірності службовому обов’язку та особистої порядності багато в чому залежить стан законності та правопорядку в Україні, забезпечення прав і свобод громадян, їх довіра до правоохоронної системи.
В органах прокуратури служить чимало висококласних юристів, справжніх професіоналів, які гідно несуть звання захисників закону, для яких почуття обов’язку, честь, справедливість, принциповість і особиста мужність – сенс усього життя. Щиро дякую за вашу сумлінну працю.
Переконаний, що ви й надалі будете берегти і примножувати професійні традиції, чесно і віддано служити на благо українців.
Бажаю вам успіхів в нелегкій і відповідальній справі, міцного здоров’я, благополуччя та вдячності людей!

З повагою, міський голова Андрій Білоусов.

                                                             


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама