Шановні працівники та ветерани залізничного транспорту!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
Важко переоцінити значення залізничного транспорту у соціально-економічному розвитку нашої країни. Не менш важливе місце він займає і у нашому місті – одному з найбільших промислових центрів регіону.
Ефективне перевезення пасажирів і вантажів залізничними шляхами плідно працює на розвиток економіки Кам’янського, його транспортної інфраструктури.
Проте, нам ще є до чого прагнути: залізничний транспорт України, на жаль, не в усьому відповідає високим європейським стандартам якості.
Але я впевнений, що ваш високий професіоналізм, наполегливість і відповідальність дозволять вирішити всі проблемні питання та забезпечать входження наших сталевих магістралей до міжнародної транспортної системи.
Бажаю вам, шановні залізничники, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди у родинах та успіхів на професійній ниві!

З повагою, міський голова Андрій Білоусов.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама