Шановні споживачі теплової енергії Кам’янського!

На теперішній час КП КМР «ТЕПЛОМЕРЕЖІ» знаходиться в дуже тяжкому фінансовому стані внаслідок вкрай низького рівня оплат споживачів за спожиті послуги центрального опалення. Заборгованість споживачів складає 345,5 млн.грн., що в свою чергу негативно впливає на розрахунки підприємства за енергоносії.
Не зважаючи на таке становище, підприємство зробило все можливе для вчасного початку та сталого проходження опалювального сезону 2017-2018 років: замінено більше 1,2км трубопроводів, виконаний ремонт та ревізія запірної арматури та елеваторних вузлів, відновлено ізоляційне покриття на 9,7км трубопроводів та інше.
      Важкий фінансовий стан обумовлений несвоєчасними розрахунками за спожиту теплову енергію:
 - рівень розрахунків населення за спожиті послуги центрального опалення з урахуванням пільг та субсидій складає лише 70% , заборгованість населення досягла критичної межі і станом на 01.09.2017року складає 326млн.грн.;
- законодавчо неврегульоване питання нарахування пені населенню за несвоєчасну сплату житлово-комунальних послуг.
    ПРОСИМО ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ПОСЛУГУ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ ДЛЯ РОЗРАХУНКІВ ПІДПРИЄМСТВА ЗА ВИКОРИСТАНИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ТА ПОКУПНУ ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ.
     ДО МЕШКАНЦІВ, ЯКІ ДОБРОВІЛЬНО ЦЬОГО НЕ ЗРОБЛЯТЬ, ПІДПРИЄМСТВО БУДЕ ВИМУШЕНЕ ЗАСТОСУВАТИ ЗАХОДИ ПРИМУСОВОГО СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ!

        Тепло в Ваших оселях залежить тільки від Вас!


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама