Скандал вокруг заместителя каменского профбосса – неожиданный поворот

Наша недавняя публикация о грубой выходке заместителя председателя профсоюза «Металлистов» ДМК Сергея Еркина (http://www.kstati.dp.ua/content/kak-kamenskoy-podprofboss-opozorilsya) вызвала определенную реакцию.
Сам господин Еркин тут же поспешил заявить, что-де пьяным он не был и даже сканокопию справки с наркодиспансера в Интернете выложил – мол, врачи говорят, что трезвым он был, аки стеклышко. И даже пригрозил судом тем, кто написал о его перегаре – мол, клевета это! Правда, сам факт грубой ругани в адрес представителей профсоюза «Металлургов», да еще и в присутствии беременной женщины, Еркин так и не опроверг и тем более не извинился, если такой факт действительно имел место. Видно, не учили его, что ругаться при женщинах – совсем нехорошо, тем более для общественного деятеля.
Но это – не все. В социальных сетях, а именно «Вконтакте» в группе «Гнев завода» мы нашли письмо-обращение, датированное еще 3 апреля (https://vk.com/gnevzavoda?w=wall-128056967_213) к господину Еркину. Чтобы не быть голословными, мы цитируем это письмо полностью, без каких-либо изменений.
«Східниця в очикуванні
Добрий день! Пишуть Вам дві дівчини які живуть в Східниці. Нас кличуть Марися і Ганна, ми працівниці готелю «ДіАнна», а точніше працюємо у барі «Джамба».
Наш готель і бар завжди радий своїм клієнтам. Він нагодує, зігріє своїм затишком, він дарує гарний настрій і веселощі. До ваших послуг вишукана європейська і традиційна українська кухня. Ресторан розділений на кілька секторів: Ви можете відпочити як у тихому родинному колі так і з великою галасливою компанією...
Але не розповідь про наш готель спонукала нас написати вам цього листа. На сайті ППО «Металістів» ми знайшли цікавий лист в якому ми побачили, що наш «улюблений клієнт» Сергій Єркін став дуже серйозною людиною. Все точно як він і говорив, коли відпочивав у нас за безкоштовною путівкою з барського плеча якогось там його приятеля Лоіка.
Сергій дуже щедра людина, кидався грошима на право і на ліво. А коли у нього закінчилася готівка і заблокувало картку у банкоматі "Укргазбанк", Сергій почав їздити нам по вухах, і брати у барі горілку і пивас під розписки. Говорив, що, коли стане серйозною людиною поверне нам злишком. Ми йому і кабана на рожні смажили, правда у алкогольному угарі Сергій з місцевими пияками пів кабана спалив. Тепер через ваш сайт хочемо звернутися до Сергея, бо на наші дзвінки він не відповідає: «Сергійчику, ти вже став першим заступником дуже великої і впливової людини, тож нарешті можеш повернути нам обіцяне. Для переказу коштів можеш скористатись послугами Укрпошти. Чекаємо на тебе у Східниці. А якщо ти така вже велика птахоподібна людина, яка взлетіла вище Карпатських гір, то по приїзду у Східницю ми замовим тобі на місцевому радіо пісню Дзі-Дзьо «Птахоподібна людина» і навіть горілку будемо тепер дешевше ніж по 22 гривні за 100 грам продавти.»
Марися Гураль та Ганна Фонтош бармен і офіціант бару «Джамба».
P.S. Хочемо також сказати, що почерк Сергія у листі від 27.03.2017 № 60 який опублікований на сайті ППО «Металістів» у статті «Тянуть дальше некуда», дуже відрізняється від почерку яким він нам писав боргові розписки. І тут одне з двох або Сергійчику вийшов з алкогольного чаду або почерк не його. У листі дуже гарний жіночий почерк, Сергій не лякайнас».
Без комментариев…
На фото: кадр из старого фильма «Варвара-краса – длинная коса». Костлявая рука в колодце появляется на фоне скрипучего голоса, который напоминает: «Должок!».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама