Страсти вокруг бывшего женского общежития в Днепродзержинске

Народный депутат Украины из Днепродзержинска Виталий Куприй считает аферой попытки некоторых депутатов нашего горсовета добиться передачи здания бывшего женского общежития фабрики имени Чубаря (ул. Спортивная, 38) общественной организации «Звитяга України».
«Дніпродзержинські депутати відбирають нерухомість громади через підставні громадські організації!
У порядку денному Дніпродзержинської міської ради є питання щодо передачі в безоплатне користування громадській організації «Звитяга України» нежитлової будівлі територіальної громади за адресою: вул. Спортивна, 38, площею 2 281,3 кв. м. начебто для розміщення реабілітаційного центру допомоги воїнам АТО.
Зазначену будівлю з приміщеннями в задовільному стані планують передати в довгострокову оренду на невизначений термін.
Моя думка така: для створення на базі вказаної будівлі реабілітаційного центру воїнів АТО доречно було б створити комунальне підприємство "Муніципальна варта", яке було б забезпечене належним бюджетним фінансуванням, обладнанням і кваліфікованими фахівцями в сфері реабілітації.
Для цього Дніпродзержинською міською радою необхідно затвердити програму реабілітації воїнів АТО. Передбачити там бюджетні асигнування, визначити терміни виконання та відповідних виконавців. На базі цієї програми потрібно розробити покроковий поточний план її впровадження. Також залучити меценатів для того, щоб кожен небайдужий до долі наших героїв і України зміг зробити свій посильний внесок у покращення матеріально-технічної бази комунального закладу.
Проте певні депутати міської ради, маючи на меті корисливі мотиви для отримання контролю за будівлею, вирішили піти іншим шляхом. Під прикриттям благої мети, всього два місяці тому вони створили громадську організацію «Звитяга України», у складі трьох людей, для того, щоб протягнути відповідне рішення через міську раду.
Зазначена громадська організація не має жодних матеріальних цінностей на своєму балансі, досвіду роботи з реабілітації, жодного кваліфікованого фахівця, але має дуже сильне бажання безкоштовно отримати в розпорядження цінне майно.
У Дніпродзержинську не перший рік працюють громадські організації, що переймаються проблемами учасників бойових дій і беруть активну участь у волонтерському русі, але надати приміщення пропонується тільки громадській організації «Звитяга України».
"Муніципальна варта" могла б надавати послуги охорони майна, зокрема, яке належить територіальній громаді міста та знаходиться на балансі комунальних підприємств, установ і організацій.
За моїми підрахунками, створення цього комунального підприємства з розміщенням його в цій будівлі, дало б можливість працевлаштувати близько 500 учасників АТО, а зароблених цим підприємством коштів вистачило б не тільки на виплату заробітної плати, але й на утримання будівлі й організацію повноцінної роботи реабілітаційного центру.
У порушення статтей 2, 10, 11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» винесення питання щодо безкоштовної передачі будівлі громадській організації «Звитяга України» є корупційним діянням, оскільки зазначена громадська організація отримує від цього неправомірну вигоду.
Звернувся до Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова з вимогою зупинити цю корупційну оборудку!», - пишет Куприй в своїм фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама