Траурный молебен в центре Каменского

Вчера в Каменском почтили память украинских бойцов, погибших на войне в Донбассе.
Несколько десятков активистов-патриотов из местного «Правого сектора» и «Свободы», а также участники АТО собрались на Майдане Героев возле памятника Небесной Сотне и зажгли свечи в честь погибших. Молебен прочли священники Украинской Православной Церкви, которые призвали всех граждан страны не только чтить память погибших, но и помогать тем, кто сегодня отстаивает нашу независимость. После службы участники акции возложили цветы к подножию памятника.
Один из организаторов акции, лидер каменского «Правого сектора» Аскольд Можейко, делится своими размышлениями по поводу того, что сегодня происходит в Украине.
«Сьогоднішній день вдарив по совісті як блискавкою. Вночі четверо побратимів-правосєків віддали свої життя за Україну на шахті Бутовка. А ще айдарівці і боєць ЗСУ. Москалі били аж надто прицільно, з САУ-152мм і танків. Ці підповзли майже в притул. Наша артилерія мовчала... Бо в нас, бач, мінські угоди... І ЗМІ наші тепер про війну згадують десь в середині новин, після побутових вбивств і аварій на дорогах. А в Києві сьогодні видатна подія: марш підор@сів за права педерастів…
Але рано радіють виродки, надія є! Вона - в нас, в українцях! Ми в 2014 змели з нашої землі бісівську орду, зметемо і в 2016! Темрява завжди найміцніша перед світанком, та перший же промінь світла її руйнує.
А зараз прошу всіх, хто читає мою сторінку, всіх, хто записаний в друзях, допомогти нашим пораненим правосєкам, яких звозять просто в ці хвилини до лікарні Мечникова. Державі вони не цікаві, держава проводить паради содомітів, тож мусимо допомогти своїм пораненим ми самі. Якщо кожен перерахує хоча б 50 гривень, це буде неабияка сума!
Перераховувати гроші можна на картку Приватбанку 5168 7423 5221 6422 Наталя Іванова. Наталя - відома волонтерка, яка опікується саме правосєками і справді гідна довіри. У неї є сторінка на фейсбуці, так що можете переконатися в усьому самі», - прокомментировал Можейко вчерашнюю акцию.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама