Труба будет Государственному бюро расследований, - каменской депутат

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй сомневается в компетентности и порядочности нового главы вновь созданного Государственного бюро расследований Романа Трубы.
«Тільки що на засіданні правоохоронного Комітету ВР новообраний директор ДБР Роман Труба повідомив що не спілкувався під час конкурсного відбору ні з нардепом Пашинським, ні з секретарем РНБО Турчиновим, ні з президентом Порошенко. Також не спілкувався з їх довіреними особами або представниками і готовий свідчити про це на детекторі брехні.
Також пан Труба відповів на моє запитання щодо переслідування ним одного із учасників Революції гідності Шевцова А.В., який перекривав з 50 іншими людьми трасу Київ-Чоп 26.11.2013 року на знак протесту проти призупинення євроінтеграції. Директор ДБР тоді був процесуальним керівником у кримінальній справі, порушеній за ч.1 ст.279 КК.
Ухвалою слідчого судді Пустомитівського районного суду Львівської області Даниловим Є.О. було прийнято рішення, яке зобов'язувало Шевцова безстроково не відлучатись із свого населеного пункту. Напередодні особисто тоді на посаді прокурора Труба вручив йому підозру і заявив сьогодні що все зробив по закону.
Проте буквально через хвилину з'ясувалась нестиковка. За словами самого Труби у лютому 2014 року справа була закрита за відсутністю складу злочину. Тобто сам директор ДБР визнав що злочину і не було, а це була чистої води фальсифікація!!!
Труба буде ДБР», - отмечает Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Другие новости

Loading...

Реклама