У Ахметова хотят отобрать «Днепроблэнерго»

Народный депутат из Днепра Андрей Денисенко (партия УКРОП) (на фото) считает, что «Днепроблэнерго» необходимо национализировать.
«Готую законопроект про націоналізацію ПАТ ДТЕК Дніпрообленерго як організації, яка системно порушує права споживачів, шантажує цілі територіальні громади і свідомо підриває підприємства комунальної галузі.
Ахметівський ДТЕК погрожує відключити від електрики за борги головне водопостачальне підприємство Дніпропетровщини - Аульський водогін, яке забезпечує питною водою 1,5 мільйони населення області.
За ті самі 320 мільйонів гривень боргів, в які у 2010-2016 роках загнали водопостачальників регіонали Сашовілкула - головного ахметівського менеджера Дніпра і області, готуючи Аульський водогін до банкрутства, зупиненого новим "прохунтівським" керівництвом цього КП.
При цьому ахметівсько-ригівський ДТЕК відключати неплатників Лугандону, які мають багатомільярдні борги перед цією кампанією, наміру не має. Так само, як і виконувати норми закону про заборону відключення комунальних підприємств водопостачальної галузі.
Отже, пора поставити питання про повернення у державну власність мажоритарноно пакету акцій ПАТ ДТЕК Дніпрообленерго, яким за Януковича незаконно заволодів Ахметов», - пишет Денисенко в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама