У каменского депутата не хотели брать два с половиной миллиона гривен

Народный депутат из Каменского Виталий Куприй обвиняет президента Петра Порошенко в попытке помешать ему в регистрации кандидатом на пост главы государства.
«Увага! Порошенко дав вказівку перешкоджати мені у реєстрації кандидатом у президенти.
Зараз я знаходжусь у столичному відділені Приватбанку, який вже більше 4-х годин не дає мені згоду на перерахування до ЦВК застави у розмірі 2,5 млн. грн.
Трохи більше року тому я продав один із своїх магазинів за 3 мільйони гривень і задекларував їх у декларації, яка розміщена на сайті НАЗК. Жоден антикорупційний орган не має до мене жодної претензії, але з‘ясувалось що банк має.
Я більше 20 років є клієнтом Приватбанку, маю гарну кредитну історію, ніколи не порушував свої зобов‘язання. І тепер співробітники банку повідомили мені, що непогодження внесення мною застави санкціоновано на самому вищому рівні. А на мою думку ноги ведуть на Банкову.
До речі, минулого року я викрив корупцію у самому вже державному Приваті на суму у 27 мільярдів! гривень і відкрив справу в НАБУ.
Викликав поліцію з приводу порушення виборчого процесу!
Апдейт. Після приїзду поліції отримав погодження на внесення застави!!!
Моє звернення зареєстровано за номером 1550, Оболонський райвідділ нацполіції. Рухаємось далі», - написал вчера Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама