У Маковій «Батьківщина» привітала Раду ветеранів Кам`янського

15 серпня 2018 року з нагоди свята Маковій на зібрання Ради ветеранів Кам`янського, завітали голова міської організації «ВО Батьківщина» Олександр Плахотнік та депутат обласної ради «ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік.

«Ми завжди вшановуємо та з великою повагою ставимося до ветеранів, які все своє життя присвятили відбудові нашої держави. Ці люди мають активну життєву позицію, і сьогодні волонтерський центр ради ветеранів надає допомогу воїнам, які захищають наш мир на передовій», – зазначив Олександр Плахотнік.
Олександр Плахотнік віддячив волонтерському руху ради ветеранів за активну роботу та надав допомогу в придбанні тюнеру Т-2 ветерану праці із 50-тирічним стажем, інваліду із зору І групи Вірі Майоренко.
Під час зустрічі слова подяки за плідну діяльність «Батьківщини», шанобливе ставлення, увагу та теплі привітання з нагоди Маковія, від ветеранів міста голові міської організації ВО «Батьківщина» Олександру Плахотніку та депутату Олені Плахотнік, висловила голова ради ветеранів Кам`янського Людмила Тесьолкіна.
Зустріч завершилася солодким столом, який підготувала ветеранам міська організація ВО «Батьківщина».
Почесний голова Ради ветеранів Олександр Михайлов зазначив: така зустріч необхідна не тільки ветеранам, але й молодому поколінню, бо у взаємодії різних поколінь ґрунтується шлях розвитку країни.
Олена Плахотнік запросила ветеранів на свято «Яблуневого спасу», яке відбудеться 17 – 18 серпня 2018 року в парку за палацом «Хімік» та біля кінотеатру «Мир».
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама