Украинцы предпочитают Януковича и Партию регионов, - каменской депутат

Народный депутат Украины из Каменского Виталий Куприй комментирует данные блиц-опроса граждан страны.
«Велика частина українців вважає Порошенка гіршим за Януковича!
Опитування глядачів під час прямого ефіру телеканалу NewsOne TV показало доволі кричущу картину. На запитання «Якби перед вами зараз стояв вибір – обирати минулу злочинну владу чи нинішню – за кого б ви голосували?» 92% українців відповіли, що МИНУЛУ! Та тільки 8% голосів за нинішню. Це показник.
Петро Порошенко зазнав нищівного репутаційного краху. Президент, який отримав понад 54% голосів українців, зараз має 9-й! рейтинг серед політиків. Та це й не дивно. Він давав багато обіцянок, але не виконав жодної!
Зокрема, глава держави заявляв, що продасть увесь свій бізнес, виграє війну та виконає всі вимоги Євромайдану. Натомість маємо тотальний провал: Мінські домовленості, які не працюють, офшори, бізнес у Росії, Липецька фабрика, «Ленінська кузня», плівки Онищенка, земля в Царському селі, приватизація в Козині, енегетична криза, контрабандні схеми, знищення патріотів і борців із корупцією, узурпація влади та суцільне зубожіння населення.
Ось вам і реальні показники «Життя по-новому»!», - пишет Куприй в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама