Украину разменяли в большой геополитической игре, - бывший каменской депутат

Экс-нардеп из Каменского Виталий Куприй прокомментировал сегодняшний обмен пленными между Украиной и Россией.
«Вітаю близьких і родичів тих, хто повернувся сьогодні із полону.
Проте не має з чим вітати Україну. І мені на душі сумно.
Сьогоднішній обмін на умовах Путіна показав, що від України відвернулись майже всі потужні союзники. Нас просто розміняли у великій геополітичній грі. І заклав цю вибухівку сповільненої дії Порошенко. Поясню.
Ми повертаємо патріотів, людей хто виконував свій конституційний обов'язок по захисту держави. А віддаємо злочинців. І не простих. Цемах міг би бути цвяхом у труні Путіна при рішенні міжнародного трибуналу.
Під час прес-конференції у аеропорту англомовний журналіст декілька разів запитав чи означає цей обмін покращення стосунків між Росією і Україною. І не дарма. Адже Путін виглядає зараз миротворцем і цивілізованим правителем, який протягнув руку допомоги Україні.
Згадка Володимира Зеленського про Мінські домовленості не випадкова. Цей кремлівський сценарій руйнації унітарної України погоджений із Заходом. Завтра розведуть війська і настане сама важлива для Путіна фаза. Це федералізація України через внесення змін до Конституції, амністія ворогів і встановлення російського панування на Донбасі. Нам будуть казати що це треба для миру, а за Крим забудуть взагалі. І 300 голосів у ВР на це з'явиться, особливо після зняття недоторканості та впровадження імперативного мандату.
Я б дуже хотів помилитися що саме США і Європа кидають нас зараз у російські обійми через мінський договірняк. Але їх санкції не спрацювали, а вони більше нічого не роблять. Вщент корумпований Порошенко був не здатний вимагати від цивілізованого світу реальної допомоги. Війну не оголосив, воєнний стан не ввів (окрім останньої провокації), ставку головнокомандуючого не створив, показав всьому світу що у нас внутрішній конфлікт. Він тільки і займався що своїми панамськими офшорами та безбожно крав, крав, крав!
Хто буде у світі поважати такого президента?!
Зараз Володимир Зеленський вочевидь також залежить від позиції лідерів іноземних країн. На жаль ми залежні, тому що слабкі, бідні і корумповані. Робимо все, що нам кажуть, не зважаючи на наші стратегічні державні інтереси.
Чи зміниться ситуація, покаже час. Надія вмирає останньою», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама