«Укроп» определился с выборами на Днепропетровщине

В эти дни в Украине проходит внутренний праймериз (выборы кандидата на пост президента страны) в политической партии «Укроп».
Вчера такой праймериз состоялся в Кропивницком (бывший Кировоград). Участие в нем принял и народный депутат от Каменского Александр Дубинин.
«Учасники президентських праймеріз УКРОПу Олександр Шевченко (Olexandr Shevchenko), (Ирина Головатенко) й Оксана Тунік-Фриз спільно з головою партії, народним депутатом Тарасом Батенком (Taras Batenko), а також народним депутатом від УКРОПу Олександром Дубініним (Александр Дубинин) подякували Кропивницькому за чудовий прийом.
Крім того укропівці повідомили, що праймеріз політсили в Дніпрі відбудуться 11 листопада. Нагадаємо, Дніпропетровщина мала приймати внутрішньопартійні президентські вибори «Українського об’єднання патріотів» 20 жовтня, однак чинна влада перешкодила проведенню заходу, не дозволивши орендувати залу.
«Влада зірвала першу спробу праймеріз у Дніпрі, однак більше їй це не вдасться. Ми написали офіційні листи, зокрема міському голові Борису Філатову, і чекаємо відповіді щодо запропонованих залів. Тож будемо раді бачити всіх прихильників партії УКРОП, усіх мешканців Дніпра й області 11 листопада», – наголосив Тарас Батенко», - говорится в сообщении «Укропа».
Напомним, ранее народный депутат из Каменского, экс-член «Укропа» Виталий Куприй высказал сомнения в правдивости и справедливости праймериза этой партии.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама