Умер известный каменской тренер

Об этом сообщает народный депутат Украины Виталий Куприй.
«Сьогодні я дізнався про сумну звістку. Не доживши трохи до свого 70-річного ювілею помер мій тренер з пауерліфтингу Олександр Таркін.
В свої молоді роки я активно займався цим видом спорту в клубі «Айболіт» у місті Кам‘янське. Неодноразово вигравав міські змагання, отримав ступінь кандидата у майстри спорту. І заслуга в цьому безпосередньо мого тренера.
Більше 30 років свого життя Олександр Таркін віддав саме цьому клубу. І помер вчора вечором на своєму робочому місці.
Буквально декілька днів тому я з ним розмовляв по телефону і запропонував надати йому матеріальну допомогу. На жаль вона потрапить вже на поховання.
Таркін - це була людина з великої літери! Ентузіаст своєї справи, відданий спорту і фізичній культурі. Безліч дітей пройшло через його виховання і отримало путівку у життя.
Ми всі безмежно вдячні пану Олександру за те, що він зробив для громади. Скорбимо і пам’ятаємо. Земля йому пухом», - пишет Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама