В Днепре судят известного каменчанина

Об этом сообщил народный депутат Украины Виталий Куприй.
«Апеляційний суд Дніпропетровської області не дав уникнути покаранню серійному вбивці Євгену Таранову.
Це той самий, який ще у далекі 90-ті організував низку жорстоких вбивств щоб зробити кар'єру ватажка банди рекетирів. Деякі вбивства були ритуальними - із відрізанням голови, видавлюванням пальцем очей тощо.
Відсидівши 13 років за свої злочини (довічного ув'язнення тоді не було), Жека Таран повернувся у рідне місто Кам'янське, де допомагав грабувати місто подільнику Януковича, меру Станіславу Сафронову. Потім організація двох замахів на моє життя, переслідування критикуючих владу громадських активістів, ритуальний "бізнес", участь у кривавому розгоні Євромайдану у Дніпрі (січень 2014 року). Далі головний тітушка регіону уник покарання, перейшов "під крило" мера Дніпра Бориса Філатова і продовжував свої брудні справи.
Таран знахабнів настільки, що у присутності поліції почав власноручно бити на вулиці місцевих депутатів. А коли кримінальна справа була за моєю допомогою розслідувана, він був виправданий, оскільки підкупив суддю Бабушкінського райсуду Дніпра Андрія Леонова. Саме того суддю, якого потім СБУ взяло на хабарі та він був звільнений Вищою Радою Правосуддя за числені факти порушення присяги http://yur-gazeta.com/…/vrp-zvilnila-suddyu-babushkinskogo-…).
Слава Богу, що апеляція не погодилась із тим, що рецидивіст з руками по лікоть у крові залишиться безкарним. Зараз судовий розгляд поновлено і я впевнений, що невдовзі сам Таран буде затаранений до в'язниці. При чому надовго!», - написал Куприй в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама