В Днепре учрежден конкурс для журналистов

Об этом сообщает мэр Борис Филатов.
«В пам’ять про відомого журналіста Бориса Брагинського у Дніпрі ми заснували всеукраїнську премію професійної майстерності.
Це – моя ініціатива, адже Борис Брагинський був не лише моїм близьким другом і колегою. Для журналістської спільноти Дніпра він був знаковою людиною. Можна сказати, з ним пішла ціла епоха журналістики. Тому цей конкурс – не одноразовий захід, він триватиме не один рік. Блогери та журналісти друкованих видань і телебачення з усієї країни можуть подавати матеріали різних жанрів. Це і розслідування, і інформаційно-аналітичні роботи щодо урбаністики та містобудування.
Призовий фонд конкурсу сягає 100 тис. грн. Оцінюватиме роботи конкурсне журі. До його складу ми запросили відомих представників вітчизняних медіа. Студенти факультету журналістики Дніпровського національного університету також зможуть позмагатися за стипендію від мерії – протягом 9 місяців найкращий студент отримуватиме стипендію імені Бориса Брагинського у розмірі 1 тис. грн.
Плануємо, що подавати заявки можна буде з 8 березня 2018 року – у день, коли народився Борис Брагинський, і до 31 травня. Поштова скринька: konkursbraginskogo@dmr.dp.ua.
Нагородження переможців конкурсу імені Бориса Брагинського відбудеться на окремій панелі під час другого Фестивалю блогерів «Дніпровський пост», - пишет Филатов в своем фейсбуке.


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама