В Днепродзержинске Ярош остался без единомышленников

Об этом сообщает активист национально-патриотического движения города Аскольд Можейко.
«Сьогодні в житті нашої міської організації сталася, без перебільшення, епохальна подія: від нас офіційно відмовилася обласна організація "національного руху Дмитра Яроша". Тобто тепер ми - не з "людьми Яроша". Причини вказані наступні: "протягом останнього часу діяла абсолютно автономно, не узгоджуючи свою діяльність із обласним Штабом НР «ДІЯ», її діяльність часто йшла врозріз із Програмними засадами Руху і носила стихійний некерований характер, а керівники міської організації останнім часом постійно зводили свою діяльність та виконання наказів до особистого конфлікту з обласним Штабом Руху". Трохи заплутано, але в цілому зрозуміло. Тільки тепер треба пояснити для широкого загалу, що відбувалося насправді і чому прийшло до такої ситуації.
Кам*янська (Дніпродзержинська) організація безсумнівно завжди визнавала за Дмитром Ярошем провідну роль в ПС і йшла за ним, не вагаючись. І зараз не ми відмовилися від організації - НАС попросили на вихід. Проблеми в Правому Секторі (розкол, сварки, розборки і т.п.) нашу організацію майже не зачепили, бо ми виступали одним фронтом, трималися твердо і робили без зайвого піару сер*йозні справи. Цікаво, як змогла існувати і розвиватися протягом двох років "некерована і стихійна структура"? Сформувати і оснастити бойовий взвод із членів міської організації в 30 бійців, збудувати вишкільний полігон за власний кошт, провести від себе людину у міськвиконком, брати потужну участь у міських, обласних і загальноукраїнських акціях, допомогти десяткам (а може й більше) простих людей, ганяти бракон*єрів по всій акваторії водосховища, ловити "гоблінів"-нищителів лісу, і ще багато всього різного. Тільки ось 98% цих акцій були проведені виключно на нашому ентузіазмі, без найменшої участі обласного штабу. Навпаки, часто-густо від обласного керівника Р. Винара ми чули гучні крики в телефонній слухавці про неприпустимість тої чи іншої акції, про страшні наслідки, про "рішання" з обласним міліцейським, сбушним чи якимось іще начальством... Проблема в тому, що ці "рішалова" через раз (чи частіше) нічого не вирішували, нас же "тримали за повідок", гасячи ініціативу. У хлопців накопичувалося глухе роздратування, і все важче було пояснювати, чому нам не дають робити хоч щось. Тому ми все рідше стали звертатися до обласного керівництва про дозвіл на чергову акцію: допомоги ніякої, зате є конкретна можливість нарватися на чергову відмову. Чомусь нашому обласному керівнику комфортніше і простіше домовлятися з ментами, чим стати з побратимами в один ряд і вступити в конфлікт з системою. Найсмішніше у цій ситуації те, що протягом останніх трьох місяців ми ВЗАГАЛІ не отримували ЖОДНИХ наказів! Не було намічено НІЯКИХ - ані стратегічних, ані тактичних напрямків діяльності! То про які, в біса, "невиконання наказів" йде мова? Якби ми сиділи і чекали "вказівок" обласного керівництва, вже і всохли б від бездіяьтності.
І іще один веселий момент: ні один з бійців Кам*янської організації не писав заяви про вихід з лав Правого Сектору і вступ у "ДІЮ". А в місцевій юстиції я особисто зареєстрований як голова Дніпродзержинського осередку ПС! Так що формально ми ніколи і не припиняли бути Правим Сектором. Наспрвді обласне керівництво зняло тяжку гору з наших плечей - нікому з правосєків не подобалася карамельно-солоденька назва "ДІЯ" і її повна бездіяльність, безхребетність і "загальноліберальність". Так що ми залишаємося революціонерами - незручними, безкомпромісними і принциповими. Слава Нації! Смерть ворогам!», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама