В Каменском бывшие однопартийцы критикуют Яроша

Лидер каменского «Правого сектора» Аскольд Можейко считает, что расставание его организации с Дмитрием Ярошем – «к лучшему».
«Рівно рік тому Кам*янська міська організація ПС, в повному складі, була "вичищена" з лав "Дії" Яроша. Минув рік, і ми ще раз переконалися в тому, що все що відбувається, йде на краще. За цей рік "Дія" перетворилася на повну "бездію" (принаймні в дніпровській області), а Ярош остаточно "розчинився в тумані" політичного забуття. Ми ж як були "непричесаними" і впертими, незручними владі націоналістами, так ними і залишилися. За цей рік маємо в активі ряд сер*йозних акцій, які тепер аж ніяк не узгоджуємо (за допомогою Р. Винара) ні з ким з ментовського або сбу-шного начальства. А головне наше досягнення - об*єднання і співпраця з усіма патріотами України, незалежно від їх приналежності до якихось політичних вивісок. Слава Україні!», - пишет Можейко в своем фейсбуке.
 


В связи со сложной ситуацией в Украине, а также с участившимися случаями откровенно неадекватных - оскорбительных, призывающих к насилию и разжигающих вражду - комментариев, возможность комментирования материалов на "Кстати+" временно закрыта.


Реклама